Junior webfejlesztő

K+F projektben való részvétel és webfejlesztés. Ha érdekelnek ezek a hívószavak nézd meg az állás részleteit.

Feladatok

  • Kliens és szerver oldali architektúra tervezésében való részvétel
  • Szoftvertervezés, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció

Elvárások

Elvárásaink, amiből csak indokolt esetben engedünk:

  • Minimum szakirányú B.Sc. diploma
  • Minimum 6 hónap szakmai gyakorlat
  • Angular keretrendszer ismerete; vagy
  • Szerver oldali python programozási ismeretek; vagy
  • Meggyőző szoftvertechnológiai ismeretek

Amit kínálunk

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • Fejlődési lehetőség belső képzéseken
  • Karrierlehetőség egy sebesen fejlődő mérnökirodában

Lépjen velünk kapcsolatba!

Egyedi igényeire szabott megoldásokat keres? Szeretne további információkat kapni a szolgáltatásainkról? Töltse ki a kapcsolatfelvételi űrlapot, és kollégáink hamarosan keresni fogják.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.